افزایش خرید خودروهای لامبورگینی در نیم مبدا سال ۲۰۱۹

فدایی دلبستگی مندان از زمان معرفی مقیاس مفهومی اوروس (Urus) داخل سال ۲۰۱۲، بوسیله لامبورگینی بخاطر بیدار شدن به کلاس شاسی بلند ها انتقاد می کنند. مقدور است آن ها دلایل خود را داشته باشند، اما کلاس متاخر سوپر شاسی بلند به روزهای موفقیت تجاری خویشتن در میدان نزدیک می شود. محبوبیت آن چقدر است؟ شرکت مادر لامبورگینی یعنی آئودی، اخیرا اطلاع دادن کرده که دعوی برای تولید لامبورگینی اوروس رو به افزودن است.

از ۱ ژانویه تا ۳۰ ژوئن سال جاری، لامبورگینی توانست تعداد قابل توجه ۲۶۹۳ دستگاه اوروس را تحویل مشتری دهد. اوروس با تضاد زیاد، پر فروش ترین علیه شرکت بوده است، بوسیله طوری که توانسته از مجموع بیع دو مدل اونتادور و هوراکان روی هم فراتر برود. هوراکان با فروش ۱۲۱۱ مایه درون رتبه ی دوم و اونتادور با فروش ۶۴۹ دستگاه داخل رتبه ی سوم قرار دارند.

مقاله های مرتبط:آمار معامله لامبورگینی در سال ۲۰۱۸ منتشر شدلامبورگینی اوروس، نسخه آف رود معرفی کردن شد

فروش محصولات لامبورگینی بوسیله ۴۵۵۳ دستگاه می رسد، که نشان از نمو ۹۶ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ دارد. ایالات متحده بزرگ ترین میدان فروش این برند و چین، انگلستان، ژاپن و آلماندر تو رتبه های بعدی صبر دارند. بیشترین اضافه مطالبه مربوط به ایالات متحده با ۱۲۸ درصد و ۱۵۴۳ مشتری است، آسیا و اقیانوسیه با بیش از دوبرابر افزایش ابتیاع به تعداد ۱۱۸۴ خودرو و اروپا، آفریقا و خاورمیانه با افزایش ۶۷ درصدی با فروش ۱۸۲۶ دستگاه خودرو رو به رو بوده است.

از طرفی، احتمالا نسخه ی دوست داشتنی تری از اوروس در وضع است و درکنار مدل هیبرید استراحت می گیرد تا تنوع نسخه های این شاسی بلند را قوی تر و مشتریان بیشتری جذب نرم. حکم روی مدل های جایگزین هوراکان و اونتادور با موفقیت در روند است؛ آخرین نسخه از اونتادور حزن جذاب ترین و قدرتمندترین خواهد حیات. احتمالا چهارمین خودرو در خط تولید لامبورگینی، مدل گرندتورر باشد که زمان زیادی تا رونمایی آن بور داریم.بیشتر بخوانید:تیونینگ متفاوت آلمانی بخاطر آئودی Q8بی ام و X7 داخل موافق سری ۷؛ پرچم دار محصولات لوکس بی ام و کدام است؟پرفروش ترین خودروی تاریخچه برندهای مختلفنسل جدید رنو کپچر رونمایی شدبهترین خودروهای شاسی بلند آفرود سال ۲۰۱۹