بی ام و کانسپت 4 رونمایی شد

امروز درون نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۹، خودرو مفهومی کاملا جدید بی ام و مقدماتی ارائه جهانی خویشتن را تجربه کرد. بی ام و طرح مفهومی ۴ خودرویی است که به عنوان ابتدایی گام بخاطر نسل آینده ی بی ام و سری ۴ کوپه ایفا خواهد کرد.

در ماه های گذشته، صحبت های زیادی درباره ی طایفه اینده بی ام و سری ۴ مطرح شده است که کمی از ریختگی خودرو اسپرت به خودرو کوچک GT تغییر می یواش. طراحی یکی از دلایل اصلی این صحبت ها بوده است؛ بجهت بیشتر شبیه نسخه ی کوچک سری ۸ کوپه به دیدن می رسد تا اینکه شباهتی به سری ۳ دودر داشته باشد. 

آدریان ون هویدونک، کمک مبصر طراحی قسمت قسمت کردن بی ام و، درون این زمینه می گوید:بی ام و طرح مفهومی ۴ مظهر حقیقت زیبایی شناسانه برند بی ام و است. طرح مفهومی ۴ نسبت های کاملی را با طراحی پدیدار و دقیق ترکیب می کند. 

کاملا رک است که طراحی بی ام و طرح مفهومی ۴ بوسیله شدت از سری ۸ الهام می گیرد. اسپویلر دنبال و مدخل های عضلانی دنبال و نمای نیمرخ همگی کاملا شبیه بی ام و سری ۸ است؛ هرچند بوسیله دلیل دماغه ی کوتاه تر، کمی هم تفاوت حیات دارد؛ بنابراین، درمجموع قدری اسپرت تر از سری ۸ خواهد بود که زیباتر و باریکه تر مدل سازی شده است.

یکی از اصلی ترین نکات طراحی تو این خودرو مفهومی، جلوپنجره ی بزرگ آن است که قطعا درون نگاه فاتحه توجه هر کسی را طلبیدن می کند.

براساس بیانیه ی مطبوعاتی بی ام و، این جلوپنجره ی جدید به خودروهایی مانند نسخه ی اولیه بی ام و ۳۲۸ اشاره می کند. هنوز نمی دانیم چقدر از طراحی این جلوپنجره داخل نسخه ی تولیدی استفاده می شود؛ زیرا چنین طرح هایی بیشتر داخل رندرهای بی ام و ارائه می شود و اغلب باعث هیجان طرفداراان شده است.

داخل چراغ های عقب، نقشه کشی L لباس استعمال شده و دریچه های عمودی و دیفیوزر بزرگ ظاهر طاسی را جذاب تر کرده است.

مقاله های مرتبط:بی ام و سری 4 مدل 2017 معرفی شدبی ام و سری 8 مدل چهاردر گرن کوپه، بوسیله زودی شناساندن خواهد شد

رینگ ها ۲۱ اینچی هستند و طراحی منحصربه فرید جدیدی درمقابل مدل سازی سنتی پنج پره محسوب می شوند. درباره ی مشخصات بی ام و طرح مفهومی ۴ چیزی اطلاعاتی ارائه نشده است؛ اما همان طورکه نسخه ی مفهومی بی ام و سری ۸ شباهت زیادی به مدل تولیدی داشت، چنانچه چنین شباهتی بین بی ام و سری ۴ آینده و میزان مفهومی آن بود داشته باشد، احتمالا با خودرویی متجاوز جالب روبه رو خواهیم شد.بیشتر بخوانید:بی ام و آلپینا B3 استیشن رونمایی شدخودرو مفهومی ویژن مرسدس سیمپلکس رونمایی شدهنگ چی از ابرخودرو هیبریدی و شاسی اهتزاز خودران رونمایی کردشاسی اهتزاز مفهومی آئودی AI:TRAIL کواترو رونمایی شدمدل تولیدی M-Byte بایتون رونمایی شد