مرسدس بنز X کلاس با تیونینگ کان دیزاین

AتیونرGHAROOOON کارلکس سال گذشته یکی از جذاب ترین نسخه های تیونینگ شده از مرسدس بنز ایکس کلاس را به ارائه گذاشت که قیمت بسیار بالای ۱۱۶ هزار دلاری نیز برای آن گلچین شده حیات. اکنون کان دیزاین غرض پژمرده است با رونمایی از نسخه ی خاصی ایکس کلاس، نشانی جذاب ترین معیار X کلاس را از آن خود کند. نرخ این خودروی از سنخ حکم راست، ۶۸ هزار دلار تعیین شده است. در بخش فنی این پیکاپ آلمانی از یک پیشرانه ی ۳ لیتری V6 دیزلی استفاده شده است که اقتدار تولید ۲۵۴ اسب بخار غلبه و ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور را دارد. گشتاور پیشرانه با استفاده از یک جعبه کنگره ی ۷ سرعته ی خودکار به هر دو پایه واگذاری نمودار می کند. 

مقاله های مرتبط:مرسدس بنز X کلاس با تیونینگ کارلکس دیزاین معرفی کردن شدمرسدس X کلاس با تیونینگ کارلکس دیزاین؛ نهایت وانت 6×6

ظاهر این خودرو کاملا متفاوت با نسخه های عادی مرسدس بنز X کلاس است. کان دیزاین یک جلوپنجره ی اسپرت مشکی به سبک خودروهای AMGبا خطوط عمودی روی این معیار نصب کرده است. طراحی سپرها همچنین دچار تغییراتی شده اند. کان دیزاین در گلگیرها نیز تغییراتی ایجاد کرده تا بتوانند رینگ های بزرگ ۲۲ اینچی را درون خود جای دهند. این رینگ ها داخل طعم جزیی مشکی نیز زیبنده انتخاب هستند. در انتهای تغییرات اجنبی خودرو همچنین بایستی به نصب سرتیز های آکوستیک دودی اشاره کرد. 

درون کابین X کلاس کان دیزاین از چرم با چونی مشکی ته رنگ با دوخت های سرخ استفاده شده است. این چرم در همگی جای صندلی ها، داشبورد، رودری ها و کنسول مرکزی دیده می شود. روکش صندلی ها داخل این خودرو دارای مدال تیونر نیز هستند. گرچه مرسدس بنز X کلاس روی پلتفرم نیسان ناوارا مصنوع شده اما آپشن های بیشتری بخاطر آن قابل پند است که از بین آن ها می استعداد به سیستم صوتی حرفه ای با ۸ بلندگو، انتظام برقی بخاطر صندلی های جلو، گرمکن صندلی های جلو، سیستم رهیاب ماهواره ای، بلوتوث، رادیوی دیجیتال، کروز کنترل، چراغ های حساس به نور، حسگر باران و حسگر پارک رمز کرد.

 بیشتر بخوانید:دایملر ۸۷۰ میلیون یورو جریمه شدخودروی برقی مرسدس بنز برای جناب در فرمول E آماده استدایملر و مرسدس بنز روی تولید خودرو الکتریکی تمرکز خواهند کردلورینسر همچنان بوسیله تولید کیت تیونینگ مرسدس بنز S S کلاس W221 می پردازدتویوتا لندکروزر نامیب؛ خودرویی ویژه بخاطر