جهاز تفریحی و مجهز لکسوس LY650 تولید شد

AلکسوسGHAROOOON همان طورکه شرط داده بود، قایق لوکس خود بوسیله نام LY 650 را تولید کرد. این قایق براساس مدل مفهومی Lexus Sport Yacht Concept باریک شده که درون ژانویه ی ۲۰۱۷ رونمایی شده حیات. کرجی لوکس و درفش دار لکسوس LY 650 را استودیویی ایتالیایی طراحی کرده است. خراج ی همکاری لکسوس با این استودیو مدل سازی قایقی از آب درآمده که قشری زبر العاده جذاب با سقفی لغزنده دار دارد و در فضای داخلی آن به آسایش سرنشینان توجه بسیاری شده است. 

در کابین حقیقی این قایق، دو صندلی کاپیتان و یک کاناپه ی بزرگ و یک آشپزخانه ی کامل دیده می شود. درون بخش پایینی نیز، سه سریر خواب برای ۶ نفر تعبیه شده است. ابعاد هریک از اتاق خواب ها تقریبا دو متر تو دو متر هستند. لکسوس در قایق LY 650 از فناوری ارتباطی LY-Link کاربرد کرده که امکان پهلو قراری ارتباط و کنترل کردن قسمت های متنوع جهاز را به سرنشینان می دهد. از نبوغ های این سیستم می استعداد به روشن و خاموش کردن سیستم تهویه ی مطبوع و چراغ ها با استفاده از تلفن همراه هوشمند رمز کرد. 

تو پیدایش کرجی LY 650 از مواد کامپوزیتی سبک و منیع مدرنی مانند پلاستیک تقویت شده فیبرکربن (CFRP) و پلاستیک استواری شده فایبرگلاس (GFRP) استفاده شده است. لکسوس توانایی های حرکتی قایق خود را نیز فراتر از خواست توصیف کرده است. دو پیشرانه ی ولوو سری Penta IPS نیروبخش قایق LY 650 خواهد وجود. این پیشرانه که ۱۲.۶ لیتر حجم دارد، با سه قدرت خروجی ۱،۳۵۰ و ۱،۲۰۰ و ۱،۰۵۰ اسب گرمخانه بوسیله مشتریان عرضه می شود. مجموع غلبه این پیشرانه ها بوسیله ۲،۷۰۰ اسب بخار می رسد که برای جابه جایی این قایق ۱۹.۹۴ متری کافی است. مخزن سوخت کرجی نیز ۴،۰۱۲ لیتر ظرفیت دارد.

مقاله های مرتبط:اولین قایق الکتریکی جهان با انبازی بی ام و رونمایی شدقایق برقی جگوار رکورد سرعت گیتی را شکست

لکسوس درون اولین کرجی لوکس خود از سیستم های کنترلی پیشرفته ی الکترونیکی مانند کنترل جوی استیکی، سیستم حفظ قایق در مسیر، فلاپ های خودکار و صفحه نمایش لمسی استعمال کرده است. این قایق بدون احتساب مالیات و عوارض با قیمت ۳.۵ میلیون دلار بوسیله بازار عرضه خواهد شد.

تولید و نمایش ی قایق لوکس لکسوس، عزب ناموس طلبی لکسوس داخل بازارهای خارج از حوزه ی خودرو نیست؛ بلکه این خودروساز ژاپنی به ورود بوسیله دنیای هواپیما های شخصی نیز فکر می بطی ء. آکیو تویودا، مدیر تویوتا و لکسوس، نشانی کرد به زودی نام لکسوس متوجه فلک نیز خواهد شد. بوسیله گفته ی وی، تویوتا مشیت دارد از برندی مطرح در صنعتی خودرو به برندی مطرح داخل صنعت حمل و نقل تبدیل شود. برای این منظور محصولات تویوتا و لکسوس باید تو زمین و دریا و آسمان پیشگاه داشته باشند و تولید قایق لکسوس نخستین شلنگ بود. 

تویوتا هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی زمان ادخال این شرکت به صنعت هوانوردی را اخبار نکرده؛ ولی به نظر می رسد هواپیما تویوتا رقیبی یمین برای هونداجت ۴.۵ میلیون دلاری باشد. ه‍ونداجت یکی از نوک تیز ترین هواپیماهای انحصاری داخل جهان است. بیشتر بخوانید:مشارکت تویوتا و سوزوکی بیشتر می شودبرترین خودروهای تویوتا؛ سال های ۱۹۳۶ تا ۲۰۱۹احتمال تولید بی ام و سری 7 برقی با غلبه ۶۷۰ اسب تبخیر وجود داردساخت مدل سفارشی و روباز تویوتا سنچوری بخاطر کلاه گذاری شاه ژاپنلورینسر همچنان به تولید کیت تیونینگ مرسدس بنز S S کلاس W221 می