وانت فیات استرادا با تیونینگ موپار معرفی شد

فیات و رم در ایالات متحده آمریکا وانت پیک آپ کوچک عرضه نمی دهند. اما درون سایر نقاط جهان از عموم برزیل، وانت کوچک Fiat Strada ارائه می شود. هم حالا قرار است بخاطر سال ۲۰۲۱ مدل کاملا جدید فیات استرادا عرضه شود و آن طور که گفته می شود، نسخه متاخر استرادا به همراه بوسیله روزرسانی های همکاری موپار از زیرمجموعه های گروه فیات کرایسلر دردسترس است.

مقاله های مرتبط:نسل متاخر فیات 500 برقی و بنزینی رونمایی شدمدل مفهومی فیات Centoventi شناساندن شد

فیات و موپار برای عرضه هنر تیونینگ خودرو خود، نسخه سفارشی وانت استرادا را با طرح گرافیکی جالب و برخی برگ پیچ شدنی (جداشدنی و متناسب تعویض) ارائه می دهند. فیات می گوید که بسیار از ۵۰ دستگاه خودرووانت استرادا با تیونینگ موپار دردسترس قرار می گیرد. از جمله سایر موارد شایان توجه می توان بوسیله سیستم کفی ریلی عریض و تجهیزات جانبی آن شامل نگهدارنده دوچرخه، جداکننده کفی، کفپوش های لاستیکی و قلاب مخصوص تریلر اشاره کرد.

خودرو فیات استرادا اوایل سال ساری رونمایی شد. این خودرو از نقشه کشی شاسی و بدنه یکپارچه با پیشرانه ۱/۴ لیتری با ۸۸ اسب بخار قدرت یا پیشرانه ۱/۳ لیتری با ۱۰۹ اسب تبخیر غلبه روزی می سرما. انتظار می رود که تو آینده نزدیک پیشرانه توربوشارژ ۱ لیتری نیز بوسیله جمع گزینه های جهیز محرکه اضافه شود و حزن اینک مجری کنگره ۵ سرعته دستی عزب راه تعویض دنده این وانت است. برای بدوی بار تو کتاب استرادا، می استعداد آن را در پیکربندی دوکابین تحویل گرفت و درواقع این تنها راهی است که خریداران می توانند فعلاً آن را تدارک کنند. پیکربندی تک کابین مقیاس بعداً بوسیله میدان عرضه می شود.

برخی گمانه زنی ها وجود دارد که فیات استرادا می تواند به عنوان یکی از مقیاس های محور جدید رم مسبوق بازار آمریکا شود. استرادا قبلا در برخی از بازارها با صیت رم ۷۰۰ ارائه شده است، ولی حداقل در آینده نزدیک احتمال ارائه نسخه ای از آن برای بازار ایالات متحده مقدور تراشیدن. البته این وضعیت ممکن است تبدیل کند و اگر فورد و شورولت وانت های جمع وجور رنجر و کلرادو را ارائه دهند، رم هم احتمالاً از این وانت نصیب خواهد گرفت. هم اکنون رم هیچ رقابتی درون بسرنوشت شوم دچار کردن وانت های سایز متوسط با رقبای خود ندارد، اما در صورتی که شرایط فراهم شود می تواند خیلی زود محصولی را پایین تر برند خویشتن راهی بازار آمریکا بطی ء.بیشتر بخوانید:نسل جدید فولکس واگن تیگوان مدل ۲۰۲۲ معرفی شدلوسید ایر؛ آیرودینامیک ترین خودروی لوکس جهانبنتلی بنتایگا ۲۰۲۱ با تغییرات ظاهری جدید رونمایی شدتویوتا وعده دیگر عنوان ارزشمند ترین خودروساز جهان را کسب کردهمکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه فناوری پایش تایر خودرو