بنتلی بنتایگا ۲۰۲۱ با تغییرات ظاهری جدید رونمایی شد

بنتلی اولین خودرو شاسی بلند خود را با نام بنتایگا درون سال ۲۰۱۶ معرفی کرد که به سرعت تبدیل به پرفروش ترین مدل این شرکت شد. بااین حال، عرضه بنتایگا باعث نشد تا برند بریتانیایی از تاسیس خودروهای لوکس و ممتاز دست بردارد. در عوض، این باهم اتحاد کردن اطلاع دادن کرد که بنتایگا را بهبود می بخشد و اولین مورد از این صعود ها، شناساندن میزان ۲۰۲۱ است که برای ابتدایی وعده از زمان عرضه با به روزرسانی روبه رو می شود.

درحالی که جلو و تعاقب خودرو کمتر وبیش شبیه غصه به نظر می رسند، تعجب اهمیت در عقب وجود دارد و آن اینکه بنتلی از چراغ های LED بیضی شکلی یکروز می سرما که بیش متشابه به چراغ های مورد استعمال در مدل کنونی کنتیننتال GT است. این طور طرحی بوسیله این دلیل است که طراحان بنتلی می خواستند بنتایگا مطابق با اصطلاح طراحی متاخر این برند در سلسله سومین کنتیننتال GT و مدل سالون کاملا جدید فلایینگ اسپر باشد.

شاید متوجه نشوید، اما تمام پنل های جلوی بنتلی بنتایگا برای قشری بدیع تر و مدرن دوباره طراحی شده اند. جلوپنجره ماتریسی این خودرو هم اکنون بزرگ نم و عمودی است، درحالی که فناوری جدید چراغ های جلو ماتریسی هوشمند LED بنتلی از ظروف کریستالی برش زده الهام می گیرد. سپر جلو نیز تهاجمی مرطوب شده است، درحالی که برف پاک کن های گرم شونده تیغ دار کردن جلو برای ابتدایی بار با ۲۲ آب پاش بلور بیگانه در هر ران ارائه می شوند.

از نمای جانبی به بنتایگا نگاه کنیم، رینگ های جدید با طراحی منحصربفرد قابل توجه ترین به روزرسانی آن هستند. بزرگ ترین تحول تو عقب ائتلاف می افتد؛ جایی که شاسی بلند لوکس فیس لیفت شده با طراحی جدیدی شامل تو تعاقب تمام عرضی و چراغ های جدید محصورشده روبه رو می شود.

پلاک خودرو برای ظاهر دوست داشتنی زیرفون و بهتر بوسیله پایین و روی سپر منتقل شده است، درحالی که لوله های دوگانه بیضوی لباس خروجی اگزوز از چراغ های عقب تقلید می کنند. نکته ی جالب دیگر اینکه فاصله چرخ های تعاقب ۲۰ میلی متر افزایش یافته است که امکان تغییر جا چرخ ها را در تغاری گل گیر برای گشایش قرارپذیری و دینامیک خودرو مجهز می بطی ء.

در تو همچنین تغییرات چشم گیری حیات دارد؛ از عموم نکات ممتاز می توان به کنسول مرکزی جدید اشاره کرد که دارای صفحه نمایشی ۱۰/۹ اینچی با گرافیک لبه بوسیله لبه، فرمان جدید برگرفته از کنتیننتال GT و فلایینگ اسپر، تزئینات جدید درها و صندلی های کاملا متاخر است. صندلی های عقب حزن اینک با تهویه و درون پیکربندی پنج صندلی دردسترس هستند.

بنتلی می گوید سرنشینان عقب بنتایگا ۲۰۲۱ از فضای بسیار بیشتری نسبت به قبل بهره می برند و سپرده به پیکربندی، فضای پای سرنشینان تا ۱۰۰ میلی متر افزودن می یابد. بااین حال خودروساز انگلیسی نمی گوید چطور به این هدف دست یافته است.

احتمالاً مهم ترین به روزرسانی در تو کابین، سیستم مشغولیت نسل جدیدی است که ازطریق صفحه نمایش لمسی ۱۰/۹ اینچی تمام دیجیتال با روشنی فوق العاده بالا و گرافیک های پویا کار می کند. این جهیز دارای ناوبری کاملا جدید با نقشه های ماهواره ای، جستجوی آنلاین و سایر قابلیت ها بوسیله همراه گزینه های استاندارد اپل کارپلی و اندروید اتو بی سیم است.

سرنشینان صندلی های متعاقب همچنین تبلت کنترل از متد دور بخاطر صفحه نمایش لمسی جدید و بزرگ تر، مشابه معیار معرفی کردن شده درون خودروی فلایینگ اسپر ستاندن می کنند. درگاه های داده USB-C و شارژر تلفن بی سیم نیز هم اکنون از جمله امکانات استاندارد هستند؛ همانند سیم کارت تعبیه شده در درون خودرو که سرویس های داخلی و راه دور «My Bentley» را به سرنشینان نمایش می دهد. بنتلی برای نمایش داده ها ترافیکی، اشتهار خیابان و سایر موارد، صفحه نمایش هدآپ را همچنین بوسیله روزرسانی کرده است.مقاله های مرتبط:بنتلی بنتایگا نسخه Speed معرفی شدبنتلی بنتایگا V8 Design Series معرفی شد

از دیدن ظاهر داخلی، اتاقک با استفاده از تزئینات آلومینیومی برجسته بوسیله شکل الماس با طعم جزیی تیره لوکس تر از همیشه شده است که این مورد برای اولین مرحله در خودروهای بنتلی مصرف می شود. همچنین دو روکش مخصوص چوبی با نام های Koa و Crown Cut Walnut برای بنتلی بنتایگا دردسترس هستند. مدل سازی تودوزی ابتکاری توسط «Mulliner Driving Specification» به همراه دوخت جدید برای صندلی ها از یکسره امکانات دیگر داخل کابین این خودرو بوسیله حساب می روند.

درحالی که طراحی به روزشده بنتایگا درون سال ۲۰۲۱ قابل توجه ترین تغییر آن به حساب می رود، بنتلی چند ترفند کوچک همچنین در خارج این شاسی بلند ابداع کرد. دو رنگ بیرونی متاخر و طراحی جدید رینگ های ۲۲ اینچی حیات دارد که درون دو رنگ عرضه می شوند.

اختلاط جهیز محرکه همچنان بدون تحول باقی خواهد ماند و استاندارد ۲۰۲۱ در ابتدا با پیشرانه Bentayga V8 بوسیله راسته عرضه خواهد شد. پیشرانه ۴ لیتری توئین توربو خورجینی هشت سیلندر قادر است ۵۴۲ اسب دود قدرت و ۷۷۰ نیوتن متر گشتاور تولید درنگ و بوسیله جعبه کنگره خودکار هشت سرعته و سیستم طولانی چرخ محرک (AWD) مقیاس همواره می شود.

بنتلی بعداً در اواخر سال جاری نسخه برقی پلاگین هیبریدی این خودرو را بوسیله همراه نسخه بنتایگا اسپید حاضر بوسیله پیشرانه ۶ لیتری W12 راهی میدان می نرم که قادر است به سرعت ۳۰۵ کیلومتر برساعت برسد. بیشتر بخوانید:ایده نیکولا برای گمارش سوداساز روی وانت پیل سوختی بجرلکسوس LS مدل ۲۰۲۱ شناساندن شدخودروی مفهومی آئودی Q4 ای ترون اسپرت بک رونمایی شدموتورسیکلت برقی وکسان واتمن برای ثبت رکورد سرعت تو بولیوی آماده می شودرودستر AC Cobra بنزینی و برقی معرفی کردن شد