ایده نیکولا بخاطر نصب سوداساز روی وانت انباره سوختی بجر

بالینگر B2 به فرد امکان می دهد تا از داخل کابین بوسیله درون محفظه محموله بار جلو بخزد؛ ریوین R1T می تواند بوسیله صورت ۳۶۰ درجه بچرخد و تسلا سایبرتراک نیز قرین خودروهای موجود در فیلم های علمی تخیلی بوسیله نظر می رسد. همه وانت های برقی آینده حداقل دارای یک فردی جذاب و جالب هستند و نیکولا نمی خواهد که وانت بجر (Badger) از این قافله عقب بماند.

نیکولا بجر یک خودروی پیل سوختی است، که همین انفراد آن را از سایر وانت های برقی جدا می کند؛ اما نیکولا نمی خواهد در همین خال راکد شود. همان طور که احتمالاً می دانید، انباره های سوختی هیدروژن یک فرآورده جانبی به نام آب تولید می کنند که هم می تواند به سادگی خارج شده یا حزن از آن استفاده شود.

برابر توئیتی که اخیرا توسط تروور میلتون، مدیرعامل نیکولا سواری منتشر شده است، این انبازی درواقع مشیت دارد آب خروجی از خودروی الکتریکی بجر را جمع آوری کرده و آن را دراختیار سرنشینان قرار دهد. بله سفت دانا شدید؛ بنا بر گزارش ها، وانت برقی بجر با شیر آب شخصی نمایش خواهد شد.

داخل حقیقت، میلتون می خواهد این ایده را تا اینکه بیشتر به پیش ببرد و منظور دارد با شرکت باهم اتحاد کردن بیع استریم آمریكا راه های گنجاندن یک دستگاه سوداساز (آب گازدار) را تو خودرو بررسی کند. این موضوع برای خودروی پیل سوختی مانند سرگرمی بوسیله نظر می رسد، ولی نوشیدن این آب تا چه اندازه ایمن است و آیا بوسیله صلح و صفا انسان خسران می رساند؟

مقاله های مرتبط:تصاویر و مفروضات فنی وانت برقی هیدروژنی نیکولا منتشر شدکامیون برقی نیکولا Tre با انبازی ایوکو تولید می شود

بوسیله نشانی مثال، تویوتا نوشیدن آب از خودروی هیدروژنی قوه سوختی میرای را به مشتریان وصیت نمی نرم. عمده تر از همه، آب نتیجه از پیل سوختی هیدروژن در حال کار فاقد هرگونه مواد معدنی است که به طور معمول در آب یافت می شود. به عبارت دیگر این محصول، آب مقطر است و دیدگاه های مختلفی درباره خوردن یا ننوشیدن آن وجود دارد.

آب مقطر به نعوظ ذاتی بخاطر انسان مضر نیست، ولی بوسیله شدت تشنگی را فرو می نشاند اما هیچ ماده مغذی بوسیله بدن نمی دهد. علاوه بر این، از رویت علمی ثابت شده است که آب مقطر خواهش بوسیله جذب مواد معدنی از تمام سطوحی که لمس می کند، دارد. بوسیله عنوان مثال اگر آن را داخل پلاستیک نگه داری کنید، تمایل دارد مقادیر کمی از مواد شیمیایی را جذب کند و این بوسیله عنوان آب آشامیدنی سالم، اصلا ایدئال زدودن.

عمده نم از همه این ها، این طرح بوسیله طور آشکار تبلیغاتی است که توسط نیکولا ارتکاب شده تا بتواند تو مورد وانت برقی آینده خود گفتگو یواش. بااین حال، نیکولا اتومبیل هنوز میزان اولیه وانت برقی بجر را رونمایی نکرده و بوسیله نعوظ غصه زمان امکان پیش سفارش را نیز برای این خودروی برقی مهیا کرده است. خریداران نیکولا بجر می توانند با صیقل امانت ۲۵۰ تا ۵،۰۰۰ دلاری آن را رزرو کنند؛ ولی شوق می جوی که ارج بازپسین بجر حدود ۶۰ هزار دلار باشد.بیشتر بخوانید:طلبیدن ۷۵۲ هزار تویوتا پریوس به دلیل عیب فنی سیستم هیبریدیاولین کامیون پیل سوختی هیدروژنی هیوندای راهی سوئیس شدفراری ممکن است مالکیت معنوی 250GTO را از دست بدهدقیمت دوج دیمون درون نروژ، ۲۸۷ هزار دلار استکوپرا ال بورن؛ اولین هاچبک اسپرت و الکتریکی گروه فولکس واگن معرفی شد