مرسدس AMG GT سری بلک مدل ۲۰۲۱ ارج گذاری شد

AخودروGHAASGHAمرسدسOOOONOOOON AMG GT Black Series مدل ۲۰۲۱ که هفته گذشته رونمایی شد، از هم اکنون می تواند در کشورهای اروپایی موعظه داده شود بها. این خودرو بخاطر علاقه مندان در آلمان از ۳۸۹،۱۵۰ دلار ۳۳۵،۲۴۰ (یورو آغاز) می شود که ۱۶ درصد نیز مالیات بر ارزش افزوده بوسیله آن فرع می گیرد هنوز. قیمت این خودروبرای بازار ایالت متحده آمریکا اعلام نشده است اختلاف. 

قیمت مدل Black Series نسبت به مرسدس AMG GT R R حیرت انگیز است؛ از آنجا که بها این مدل داخل آلمان از ۱۶۵،۴۷۴ یورو مبدا می شود، قیمت مدل Black Series تقریبا به دو برابر AMG GT R R می.

رسد بنابراین مقیاس پرچم دار قوم GT مرسدس بنز بخاطر تفسیر این مغایرت قیمت متجاوز بیش چه دلیلی دارد؟ این خودرو از قدرتمندترین پیشرانه تولیدی خورجینی هشت استوانه AMG تو طولانی زمان ها بهره می. سرما در GT Black Series، پیشرانه ۴ لیتری توئین توربو خورجینی هشت سیلندر وزن ۷۲۰ اسب دود غلبه تو ۶،۷۰۰ تا ۶،۹۰۰ دوربردقیقه و گشتاور ۸۰۰ نیوتن متر در بازه ۲،۰۰۰ تا ۶،۰۰۰ دوربردقیقه تولید می.کند مقاله های:مرتبط مرسدس AMG GT سری بلک رونمایی شدجادوی سیاه؛ پنج نسل با سری AMG Black مرسدس

بنز پیشرانه با استفاده از جعبه دنده هفت سرعته دوکلاچه AMG Speedshift DCT 7G، قادر است مرسدس بنز Black Series را تو زمان/۳ ۲ ثانیه از حالت سکون بوسیله سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت و داخل اندک از ۰ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتربرساعت. برساند بیشینه سرعت این خودرو نیز به ۳۲۵ کیلومتربرساعت می.

رسد مرسدس بنز Black Series عمیقاً ریشه در موتوراسپرت دارد و مدل سازی آن همچنین این طور موضوعی را نشان می دهد؛ زیرا کیت تن به طور یمین از خودروی مانور ای AMG GT3 فعلی پژمرده شده. است شباهت ها با این خودروی تمرین ای شامل ورودی هوای ارشد در جلو و کاپوت متاخر فیبر کربنی با دو دریچه خروجی هوای بزرگ است که از سطوح کربن سیاه رنگ مخلوق شده. اند یاتاقان های روی جناغ های فوقانی و پایینی پایه متعاقب همچنین مستقیماً از خودروهای مخصوص موتوراسپرت محزون می. شوند باتوجه به وضعیت مسابقه ای، زوایای-درون این و کمبر حتی در زیر بارهای زیاد نیز دگرگونی نمی.

کنند به گفته ی خودروساز آلمانی، این خودروی قدرتمند دارای پیشرفته ترین تجهیزات آیرودینامیکی در میان معیار های تولیدی AMG و هوشمندانه ترین اختلاط مواد. است مشتریان می توانند مرسدس AMG GT Black Series را با رنگ خصوصی magma (beam) نارنجی موعظه. دهند رنگ نارنجی که منحصر بوسیله این مدل است، می تواند بوسیله نشانی آپشن پند داده شود و امکانات بیشتری نیز برای این خودروی ۳۸۹ هزار دلاری حیات.دارد بیشتر:بخوانید آکورا TLX S تایپ S مدل ۲۰۲۱ معرفی کردن شدشاسی بلند کامل برقی هنگ-چی E HS9 رونمایی شدتسلا آماده تأمین پیشرانه و باتری موردنیاز رقبا استنسخه ثبت معروف سایپا شاهین فاقد نمایشگر لمسی استلامبورگینی اسنزا SCV12