نسخه سفارشی مرسدس بنز کلاس X با تیونینگ کان دیزاین معرفی شد

مرسدس بنز X کلاس دیگر تولید نمی شود؛ ولی تیونر کان دیزاین ارائه مدلی تیون شده نشان می دهد که هنوزهم زندگی بخاطر این وانت قاصد آپ کامل نشده است. کان دیزاین این نسخه از مرسدس بنز کلاس X را «Army Chic» می نامد. این مشارکت ۸۴،۵۵۲ دلار طبق قیمت ارز فعلی برای این خودرواز مشتریان درخواست می بطی ء.

تقدیر بیرونی با سپر محافظ فلزی لوله ای و جلوپنجره ی سازش شده با شکاف های عمودی پوشیده است. گِل گیرهای ارشد تر مجموعه ای از رینگ های ۲۲ اینچی با پنج مجموعه پره ی دوگانه و قطعات سوراخ شده داخل پیرامون رینگ ها را پوشش می دهد. رکاب جانبی نیز داخل مادون درها وجود دارد. تمام هیکل خودرو با رنگ مشکی جلاکاری شده و دارای طرح سه مربوط باینده پوشیده می شود.

اگر خریداران بخواهند زیبایی نسخه ی «Army Chic» را برجسته مرطوب کنند، کان دیزاین شیشه ی ضدگلوله ی آپشنال را ارائه می دهد. این شرکت ادعا می بطی ء که مواد استفاده شده در پیدایش تیغ دار کردن ی ضدگلوله، سبک خیس از مواد موجود در خودروهای جبه پوش است.

کان دیزاین در داخل اتاقک باردیگر صندلی ها را با چرم باکیفیت پوشش می دهد. این شرکت از روکش های دولایه به همراه دوخت متضاد باریکه درون سراسر کابین برای ترتیب تمام قسمت ها استفاده می نرم. همچنین، نوارهای قرمزی داخل کابین حیات دارد که جلوه ی بصری بیشتری بوسیله فضای داخلی می بخشد.

مقاله های مرتبط:مرسدس بنز X کلاس با تیونینگ کان دیزاینکان دیزاین از نسخه سفارشی لندرور دیفندر، رونمایی کرد

مرسدس بنز به برهان تقاضای اندک، وانت کلاس X را از خط تولید خارج کرد. این خودروساز اشعار کرد که وانت کلاس X در برخی از بازارها بسیار گران نرخ بوده و تنها داخل سال ۲۰۱۹ موفق شده است ۱۵،۳۰۰ دستگاه در بکلی گیتی بفروشد. این همکاری به متعاقب کاهش هزینه ها بود و رهاکردن چنین خودرو کم فروشی کمی از این غرض به حساب می رفت.

قبل از در رو کلی X-Class از خط تولید، مرسدس بنز تو نظر دارد كه تو آینده، تغییراتی در این وانت ایجاد نرم. تصاویر جاسوسی نشان می دهد که این خودروساز قصد دارد نسخه ای با کفی مبصر تر عرضه کند که باعث افزایش فضای وهله می شود. این شریک شدن عزم دارد پیشرانه ی خورجینی هشت سیلندر را برای وانت کلاس X عرضه دهد.

غبطه نداشته باشید مرسدس بنز پس از ناکامی وانت کلاس X، تکاپو درخورتوجه دیگری در این بازار نرم. احتمال تکرار نسخه ی جدید مرسدس G63 AMG 6×6 بسیار متجاوز است؛ اگرچه این خودرو احتمالا تیراژ تولید اندک و قیمت بسیار گرانی داشته باشد.بیشتر بخوانید:کارمانیا از سدان برقی ek1 درون ایران رونمایی کردتویوتا GR سوپرا لیبرتی واک شناساندن شدحراج بوگاتی تایپ 59 کلاسیک با ارج ۱۳ میلیون دلارپورشه 911 کابریوله با تیونینگ TechArt معرفی شدافزایش چشمگیر معامله اسکوتر برقی Yadea G5 به دلیل مسری ویروس کرونا