تویوتا آی گو JBL معرفی کردن شد

تویوتامحصولات متنوعی برای بازارهای مختلف دارد. مثلا پرادوو آی گو در اروپا فروخته می شوند؛ اما سکویا و یاریس در امریکا به جای آن ها هستند. جالب مرطوب اینکه بعضی خودروهای تویوتا مشابه آی گو با وجود رقبای محلی، پرفروش و مظفر عمل می کنند.

آی گو یک هاچبک شهری است که فقط با جسم بدون مجری چهاردر و دودر تولید می شود. این خودرو، حاصل همکاری مشترک تویوتا با دسته پژو-سیتروئناست و خط تولیدی درون جمهوری چک دارد. به همین دلیل، بسیاری از مشخصات آیگو دربرگیرنده پلتفرم و تجهیرات فنی با سیترئون C1 و پژو 107 مشابه است. نسل اول در سال ۲۰۰۵ و خاندان دوم سال ۲۰۱۴ تا امروز تولید می شود.

آیگو تو اروپا، محصولی موردعلاقه بانو های جوان و رانندگان تازه فرمان است. نسخه JBL از این خودرو، دارای تجهیزات صوتی پیشرفته خواهد حیات تا قدرتمندترین و پیچیده ترین خروجی صدا داخل میان تولیدات خانوادگی تویوتا را مجهز کند. آیگو JBL دارای دو توئیتر ۲۲۵ میلی متری های فرکانس روی داشبورد، دو بلندگوی ۱۵۰ میلی متری داخل درهای جلو و یک ساب وفر ۱۶۰ میلی متری در محل چرخ زیادی است. این تجهیزات همراه با یک آمپلی فایر درکنار رابط های اپل کارپلی و اندرویداتو، نهایت قدرت صدای ۶۰۰ وات تولید می کنند.

ترکیب رینگ آیگو با خاکستری تیره و نارنجی، حالت سنتی در اسپیکرهایJBL را تداعی می نرم. علاوه پیاده شدن ستون های جلو، حاشیه سپر، آینه بغل، سقف و رکاب ها، جزء هایی از قسمت قسمت کردن دنده، خروجی تهویه مطبوع، کفپوش و صندلی ها نیز نارنجی رنگ هستند.

پیشرانه آیگو JBL تفاوتی با دیگر استاندارد های این خودرو ندارد. موتور یک لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۷۲ اسب تبخیر و گشتاور ۹۳ نیوتن متر، آیگو را درون زمان ۱۵ لحظه بوسیله سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رساند و نهایت سرعت ۱۶۰ کیلومتربرساعت با میانگین مصرف سوخت ۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر حاضر می بطی ء.

آیگو JBL در انگلستان با قیمت ۱۴ هزار پوند (معادل ۱۸۶۰۰ دلار) فروخته خواهد شد. مدل دنده خودکار از این خودرو، حدود هزار دلار، گرانبها پر حرارت خواهد بود. قیمت معیار استاندارد آیگو با صندوق دنده خودکار در بازار اروپا، ۱۶ هزار دلار است.بیشتر بخوانید:مدیرعامل فولکس واگن تسلا نمونه Y را شگفت انگیز وصف کردارزش سهام تسلا ۲۱ درصد افت کردجنسیس G70 نمونه ۲۰۲۲ معرفی شداولین تصاویر پا بر جا از سوپراسپرت مازراتی MC20 منتشر شدپیش نمایش سلسله جدید هیوندای توسان منتشر شد