تویوتا آی گو JBL شناساندن شد

تویوتامحصولات متنوعی برای بازارهای متنوع دارد. مثلا پرادوو آی گو در اروپا فروخته می شوند؛ اما سکویا و یاریس در امریکا بوسیله جای آن ها هستند. جالب تیز اینکه بعضی خودروهای تویوتا قرین آی گو با وجود رقبای محلی، پرفروش و فیروز انجام می کنند.

آی گو یک هاچبک شهری است که فقط با جثه بدون جعبه چهاردر و دودر تولید می شود. این خودرو، حاصل همکاری مشترک تویوتا با قسمت قسمت کردن پژو-سیتروئناست و شیار تولیدی در جمهوری چک دارد. به همین دلیل، بسیاری از مشخصات آیگو محتوی پلتفرم و تجهیرات فنی با سیترئون C1 و پژو 107 مشابه است. نسل اول در سال ۲۰۰۵ و سراب دوم سال ۲۰۱۴ تا امروز تولید می شود.

آیگو در اروپا، محصولی موردعلاقه خانم های جوان و رانندگان تازه حکم است. نسخه JBL از این خودرو، دارای تجهیزات صوتی پیشرفته خواهد بود تا قدرتمندترین و پیچیده ترین خروجی صدا در میان تولیدات خانوادگی تویوتا را حاضر کند. آیگو JBL دارای دو توئیتر ۲۲۵ میلی متری های فرکانس روی داشبورد، دو بلندگوی ۱۵۰ میلی متری تو درهای جلو و یک ساب وفر ۱۶۰ میلی متری در محل چرخ یدکی است. این تجهیزات همراه با یک آمپلی فایر درکنار رابط های اپل کارپلی و اندرویداتو، نهایت قدرت صدای ۶۰۰ وات تولید می کنند.

اختلاط رینگ آیگو با خاکستری تیره و نارنجی، حالت سنتی تو اسپیکرهایJBL را تداعی می کند. علاوه پیاده شدن استوانه های جلو، حاشیه نویسی سپر، آینه بغل، سقف و رکاب ها، حصه هایی از دسته دنده، خروجی تهویه مطبوع، کفپوش و صندلی ها نیز نارنجی رنگ هستند.

پیشرانه آیگو JBL تفاوتی با دیگر مدل های این خودرو ندارد. موتور یک لیتری نفس کشیدن طبیعی با قدرت ۷۲ اسب بخار و گشتاور ۹۳ نیوتن متر، آیگو را در زمان ۱۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رساند و نهایت سرعت ۱۶۰ کیلومتربرساعت با میانگین کاربرد بنزین ۴ لیتر تو ۱۰۰ کیلومتر حاضر می کند.

آیگو JBL داخل انگلستان با ارزش ۱۴ هزاره پوند (قطع ۱۸۶۰۰ دلار) فروخته خواهد شد. مقیاس دنده خودکار از این خودرو، حدود هزاره دلار، گران تر خواهد بود. مقدار مقیاس معیار آیگو با صندوق دنده خودکار داخل بازار اروپا، ۱۶ هزار دلار است.بیشتر بخوانید:لوسید ایر ۲۰۲۱ با بها و مشخصات فنی معرفی کردن شدجنرال موتورز جزئیات جدیدی از فناوری باتری آلتیوم منتشر کردمازراتی MC20 رسما رونمایی شدوانت آیکون ۴x۴ مبتنی بر شورولت کلاسیک معرفی شدجنرال موتورز با تصاحب نیکولا و فناوری هیدروژنی به مصاف تسلا می جوی