شورولت کوروت C8 با تیونینگ پاندم شناساندن شد

ASکیتHAROOOON های بدنه بیش جذاب شریک شدن تیونینگ خودرو Pandem/Rocket Bunny قابل مقایسه با کیت های ارائه شده توسط منصوری هستند و پکیج افترمارکت برای شورولت کوروت C8 همچنین از این قاعده مستثنی زدودن. به عقب عرضه تویوتاGR Yaris عضلانی، این انبازی توجه جمیع را به خودرو اسپرت پیشرانه وسط مونتاژشده در باولینگ گرین معطوف کرده است. چنانچه بخواهیم خیلی ساده این ثمر متاخر پاندم را توصیف کنیم، می قابلیت معروفیت آن را «شگفت انگیز عضلانی» گذاشت.

کیت کامل قد پاندم/راکت بانی که حدود ۷،۰۰۰ دلار بخاطر مشتریان هزینه دارد، علاوه کنار بال پشت شامل گلگیرهای بزرگ جلو و عقب بوسیله همراه رکاب های جانبی می شود. پاندم همچنین اسپلیتر را بوسیله سیاق ای نقشه کشی کرده است که می تواند بوسیله صبر به عنوان برف روب مورد کاربرد قرار گیرد. شورولت کوروت C8 روی مجموعه ای از رینگ های سفارشی قرار گرفته تو لاستیک های چسبنده زبر العاده عریض Toyo سوار می شود و کف خودرو فاصله ی اندکی تا زمین دارد.

مقاله های مرتبط:شورولت کوروت هنسی با قدرت ۱۲۰۰ اسب بخاری معرفی خواهد شدشورولت کوروت ZR1 مدل ۲۰۱۹ با تیونینگ هنسی رونمایی شدراهنمای خرید ماشین دست دوم

پکیج پاندم مطمئناً بخاطر همه مناسب نیست، اما اکثر کیت های این شرکت حالت وسط ندارند؛ به عبارت دیگر این کیت ها یا خیلی محبوب هستند یا تیمار مشتریان کاملا از آن ها نفرت دارند. تغاری های گلگیر با طرح چهارضلعی و نهنگ کناری به کوروت قشری کاملا مناسب برای نمایشگاه تیونینگ SEMA می بخشد؛ ولی امسال به دلیل مسری ویروس کرونا و لغو نمایشگاه، تماشاچی ارائه آن در لاس وگاس نخواهیم وجود.

با قضاوت پیاده شدن مبنا تصاویر و فیلم های موجود در اینترنت، این کیت کامل بدنه هم اکنون فقط قرین رندر به نظر می رسد؛ ولی مطمئناً چیزی است که تعلق مندان می توانند بخرند، زیرا پاندم در بیشتر کشورها از جمله ایالات متحده پند می پذیرد. این کیت بدون بال تعاقب با نرخ ۵،۸۰۰ دلار به فروش می رسد، ولی با نگاهی کوتاه به ظاهر خودرو درون می یابیم که بدون بال عقب ارزش چندانی ندارد و اگر خریداران پول بیشتری برای افزایش کردن بال عقب خرج کنند، مطمئنا ضرر نخواهند کرد.

پکیج کنونی اولین و عزب کیت پهن اندام و کامل اندام ی پاندم برای خودروهای اسپرت نیست؛ زیرا این تیونر حداقل دو کیت متناسب با تویوتا سوپرا A90 دارد و کیت های دیگری همچنین برای سایر محصولات در وب سایت پاندم بوسیله چشم می خورد. وب سایت این شرکت دارای بخش عام کیت های کامل هیکل بخاطر برخی خودروهای کلاسیک از جمله نسل اول بی ام و سری ۸ (E31) و مرسدس بنز 190E W201 و خودروهای جدیدتر مانند پورشه کیمن و فورد F-150 رپتور است.بیشتر بخوانید:آئودی A3 اسپرت بک G-G Tron گازسوز معرفی کردن شدپورشه کاین با تیونینگ منصوری معرفی شدکامیون مفهومی انباره سوختی مرسدس بنز GenH2 رونمایی شدفرمان مفهومی اُریگو معرفی شدهاچ بک بی ام و 128ti تا پایان امسال ارائه خواهد