میتسوبیشی اکلیپس کراس 2022 معرفی شد

AخودروسازیGHAROOOON میتسوبیشی (Mitsubishi motors) با سابقه ۵۰ ساله شناخته می شود؛ درحالی که محصولات و خدمات مختلف برای صنایع مختلف ژاپن دارد. انواع قطار، کشتی، زیردریایی، تانک، هواپیمای جنگنده، موشک فضایی و سرباز با انبازی گروه صنایع وزین میتسوبیشی (Mitsubishi Heavy Industries) تولید می شود. همچنین کلیه تجهیزات لازم بخاطر گوناگون نیروگاه برق داخل سبد محصولات این مجموعه وجود دارد.

طی سال های گذشته، خودروسازی میتسوبیشی نتوانسته است برازنده با دیگر غول های این صعنت داخل ژاپن، نمو کند. حدود ۳۴ درصد از کچل سهام این باهم اتحاد کردن به نیسان فروخته شده است؛ ولی همچنان مشکلات مالی در میتسوبیشی بود دارد. احتمالا بوسیله همین دلیل، میتسوبیشی تکاپو می کند نمایش کراس اورهای کوچک و متوسط را به عنوان محبوب ترین خودروهای جهان تکثیر دهد تا به سودآوری برسد. اینک محصولات گران قیمت مثل پاجیرو، لنسر اوولوشن (Lancer Evolution) و گالانت، با توقف یا کاهش جدی در تیراژ تولید مواجه شده اند.

اکلیپس کراس ۲۰۲۲ در مقایسه با مدل فعلی که از سال ۲۰۱۸ تولید می شود، متفاوت و زیباتر بوسیله دیدن می رسد. چراغ های جلو باریک تر هستند و به عنوان رشنایی روز یا رانندگی با شدت تلالو پایین درون شهر کاربرد دارند. مه شکن ها و نورهای پرقدرت (تلالو اوج) در سپر جاگذاری و در حفره های مبصر نصب شده اند. اکلیپس کراس متاخر همچنان تلاش می یواش تا نزدیک به کراس اورهای لوکس و فراتر از مدل های اقتصادی باشد؛ به همین برهان افزار کروم را حفظ و قطعات پلاستیکی سیاه رنگ جزیی را بوسیله ندرت مصرف کرده است.

جدیدترین محصول میتسوبیشی از نمای قفا متحول شده است و شباهت چندانی با مقیاس ۲۰۲۰ ندارد. ظرفیت دهی بدنه بخاطر درپوش صندوق اکلیپس کراس ۲۰۲۲، ساده نم از نمونه ی قبلی است و چراغ های سه وجهی با ملاحت تا نزدیکی سقف، جای گزین نمونه بی وقفه شده اند. نمای عقب این خودرو، فقدان ابزار پلاستیکی درون سپر جلو را جبران کرده است و حالتی سهل با ترکیبی ارزان مقدار دارد.

میتسوبیشی وعده داده است اکلیپس کراس ۲۰۲۲ را پیشرانه پلاگین هیبرید عرضه درنگ. تا زمانی که این آرزو برآورده شود، موتور ۱/۵ لیتر توربوشارژ قرین سال های قبل روی اکلیپس کراس گمارش خواهد شد تا قدرت ۱۵۲ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن متر داشته باشد. این خودرو با جعبه دنده CVT نمایش می شود؛ اما می تواند پایه جلو خواه دو دیفرانسیل بوسیله دست کاربرد کننده برسد. با این تجهیزات، سرعت گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر به خشکی امدن ساعت ۹/۵ دم و میانگین مصرف سوخت ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر فراهم خواهد شد.

اکلیپس کراس در کشورهای ناحیه آسیا و استرالیا عرضه می شود. آستانه ارزش این کراس اور، ۲۴ هزاره دلار است و امکانات متعارف مثل نمایشگر لمسی ۸ اینچ و رینگ اسپرت ۱۷ اینچ دارد. در بازار جهانی، کراس اورهای ارشد برنده و قدرتمندتر، مثل تویوتا راو۴، نیسان ایکس تریل و هیوندای توسان و سانتافه با آستانه قیمت ۲۵ تا ۳۰ هزاره دلار زیبنده خرید هستند.بیشتر بخوانید:مشخصات فنی و قیمت احتمالی وانت جک T8 در ایرانسوبارو WRX جیمکانا شناساندن شدتسلا با کاهش قیمت میزان S S بوسیله پیشواز لوسید ایر رفتآئودی TT RS کواترو با تولید محدود بوسیله ۴۰ وسیله معرفی کردن شدسوپراسپرت KTM کراس عطر GTX با مشخصات فنی و بها معرفی