سوبارو WRX جیمکانا شناساندن شد

AسوباروGHAROOOON جدیدترین نسخه WRX STI را معرفی کرد که قرار است در قسمت اتیه سری محبوب جیمکانا (Gymkhana) نقش اصلی را بازی یواش. این معیار سفارشی با کمک Vermont SportsCar مصنوع شده است و بدنه فیبرکربنی دارد.

سوبارو زیاد به جزئیات این استاندارد اشاره نکرد؛ اما می توان امانت آیرودینامیکی متجاوز کاملی را مشاهده کرد که شامل کانارد (بالچه) و اسپیلتر جلو و بال عقب دوطبقه است. همچنین، این نمونه از دیفیوزر بسیار بزرگ و تغاری های گلگیر برجسته و صندوق عقب باز ​بهره می سرما.مقاله های مرتبط:سوبارو WRX STI مدل ۲۰۱۹ رونمایی شدقدرتمندترین نسخه سوبارو WRX STI رونمایی شد

قدرت خروجی از پیشرانه باکسر سوبارو گرفته می شود. درباره مشخصات این پیشرانه اطلاعات بیشتری در دست نیست؛ ولی این همدستی اطلاع دادن کرد که پیشرانه از خروجی اگزوز بیرون آمده از کاپوت برخوردار است. این خودرو از سیستم تعلیق ارامش شده و رینگ های طلایی قرار پژمرده در لاستیک های یوكوهاما آدوان کاربرد می کند. همچنین، کانال های هوای پشت و فضای داخل کابین اصلاح شده مجهز به قفس کاهلی انسداد وجود دارد.

درباره زمان پخش سری جدید جیمکانا هیچ صحبتی نشده است؛ اما تراویس پاسترانا، شوفر سوبارو موتوراسپرتس، با این خودرو هنرنمایی می کند. درحالی که برخی از طرفداران کن بلاک را از دست خواهند داد، سری متاخر امسال از تجربه بخانه برگشتن ها سال گذشته پاسترانا تو رالی، رالی کراس، سوپرکراس، سواری کراس آزاد، نسکار و بدلکاری بهره مند خواهد شد. همچنین، درون دو سرنوشت اول سری جدید جیمکانا از خودرو سوبارو WRX STI نصیب گرفته می شود.

درحالی که بسیاری از جزئیات این خبر تأیید نشده بودند، پاسترانا گفت:این سوبارو STI باورنکردنی است! قبلا هرگز برای این فقره و ساخت خودرویی بدون ویژگی فرصت نداشته ایم. پیشرانه، جهیز تعلیق، آیرودینامیک و در کل همه چیز عالی است. به لطف این نقشه کشی بدون محدودیت، سوبارو WRX STI بیش کندرو و خشن است. کنترل آن بوسیله آسانی مقدور می شود و در پیچ ها عملکرد خوبی دارد و تو آزمایش ها نیز نشان رحم که برای موتوراسپرت بسیار مفت است. جیمکانا چالشی جدیدی برای غلام است؛ اما می خواهم چونی خود را بهبود بخشم و این خودرو برای انجام همین کار مخلوق شده است.بیشتر بخوانید:نیسان مگنایت بخاطر کشورهای در حال توسعه معرفی شدمرسدس AMG GT، احتمالا رکورد نوربرگ رینگ را شکسته شده استمدل مفهومی از شاسی بلند برقی مرسدس بنز EQC 4×4² معرفی کردن شدپورشه پانامرا توربو S S پلاگین هیبرید ۲۰۲۱ معرفی شدقدرتمندترین شاسی بلند دنیا باز هم قدرتمندتر